Garfield Christmas Special – Audio Commentary

Garfield Christmas Special – Audio Commentary

24/12/2018 Blog 0
garfield wallpaper

Mój prezent dla was. Teraz możecie nie tylko oglądać Garfielda, ale też jednocześnie słuchać przy tym mnie, mówiącego o tym, jak i dlaczego lubię tę postać i świąteczną produkcję z nim.

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z audio commentary – jest to w zasadzie podcast, który leci równocześnie z oglądanym filmem, odnosi się do niego. Najczęściej można to zobaczyć w formie komentarza twórców na wydaniach filmów w formie DVD czy innym BR. Pomysł przyszedł mi do głowy rok temu, kiedy oglądałem Garfield Christmas Special – postanowiłem, że w tym roku to zrobię i proszę, mój eksperyment jest przed wami w całej w swej prowizoryczności.

Bez cięć, nagrany bez notatek zaraz po „próbie generalnej”. Oznacza to, że widziałem ten film trzy razy w ciągu kilku dni, a dwa razy z rzędu, żeby móc nagrać ten AC. Chciałbym to powtórzyć z innymi produkcjami, ale niczego nie planuję. Najpoważniejszą przeszkodą jest oczywiście dostarczenie filmu w pakiecie do odbiorcy, więc w grę wchodzi tylko coś, co jest na YouTube. Ostatnio Chris Stuckmann opublikował AC do najnudniejszego horroru na Netfliksie, co pewnie też jest jakąś opcją.

Na razie mam jednak Garfielda i na tym poprzestanę. W nagraniu niczego już z tego, co powyżej napisałem, nie wyjaśniam. Zaczynam od odliczania, żebyście mogli zsynchronizować oglądanie i słuchanie. Próbowałem tak trafić ze swoimi uwagami, aby mówić wtedy, kiedy bohaterowie nic nie mówią, ale kilka razy mi nie wyszło.

Mam nadzieję, że jako całość mi się udało. Życzę wam wesołych świąt i dziękuję za wysłuchanie!

AUDIO COMMENTARY: